Laboratoria Przyszłości - Luty 2023r.

Kamera Sony 4K
#LaboratoriaPrzyszłości to ponad miliard złotych na nowoczesny sprzęt do szkół podstawowych!
Dowiedz się więcej na www.gov.pl/laboratoria o największej inwestycji w nowoczesną edukację w historii Polski.

Możliwości kamey Handycam HDR-CX405 wynikają nie tylko z zaawansowanej technologii: ich projektanci zwracają także uwagę aspekty związane z naturą człowieka. Opracowują urządzenia uniwersalne, pozwalające tworzyć, kształtować, dzielić się z innymi i wciąż odkrywać nowe sposoby nagrywania naprawdę poruszających filmów. Funkcjonalność kamer Sony umożliwia dostrzeżenie i pokazanie sedna filmowanego tematu bez konieczności ciągłego dobierania optymalnych ustawień. Integralność koncepcji firmy Sony pozwala tworzyć lepsze i ciekawsze filmy — od początku do końca.

Nasi uczniowie w lutym zapoznali się z budową i podstawowymi funkcjami kamery SONY 4K.
Kamera zostanie wykorzystana podczas lekcji z zakresu przetwarzania obrazu oraz obórbki cyfrowej nagrań filmowych.
Kamera SONY 4K została zakupiona dzięki udziałowi Szkoły Podstawowej nr 16 w programie Laboratoria Przyszłości.