Mistrzostwa Miasta

24.09.2020r.

24 września odbyły się Mistrzostwa Miasta  w Indywidualnych Biegach Przełajowych Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej zarówno dziewcząt jak i chłopców.

Naszą Szkołę reprezentowali :
Igrzyska Dzieci Chłopcy : Matusz Malinowski, Dawid Cisowski, Jan Ortyl i Jan Fałek, który uzyskał najlepszy wynik wśród naszych reprezentantów i zajął 4 miejsce.

Igrzyska Dzieci Dziewczęta :  3 miejsce w tej kategorii zajęła Joanna Banaszczyk.
Pozostałe uczennice naszej szkoły : Lena Serafin, Papiernik Alicja, Seredyńska Wiktoria.

Swój bieg w IMS wygrał Aleksy Sipa. W biegu tym brali udział również : Piotr Gozdek,  Stanisław Fogiel, Igor Tokarski.

W kategorii dziewcząt  IMS nasza Szkoła wystąpiła w składzie :
Amelia Kokoszka, Gruszka Lena , Inga Pawlik oraz Klaudia Fogiel , która zajęła 4 miejsce w biegu.

GRATULUJEMY NASZYM UCZNIOM I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW.