Dziękujemy za dary dla dzieci

„Iskierka ciepła”
Tuż po zimowych feriach przez dwa tygodnie od 12 do 24 lutego w naszej szkole trwała wielkopostna akcja charytatywna „Iskierka ciepła”. Jej celem była pomoc wychowankom z ukraińskich domów dziecka, którzy opuścili kraj po wybuchu wojny i przebywają w okolicach Rawy Mazowieckiej. Dzięki Wam udało się zebrać 135 kosmetyków oraz 61 sztuk słodyczy.
Wojna wybuchła dwa lata temu. W ramach wielkopostnych postanowień i jałmużny zorganizowano w naszej szkole akcję wspierającą dzieci, które przybyły z Ukrainy, ale są z domów dziecka. Dlatego dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc. Otrzymywaliśmy pojedyncze artykuły, ale również kilka lub kilkanaście darów spakowanych razem. Wasza pomoc jest nieoceniona, ponieważ czekało na nią kilkaset dzieci. Zebraliśmy między innymi: 36 szczoteczek i 19 past do zębów, 14 płynów/żeli do kąpieli, 19 kostek mydła i 5 mydeł w płynie, 6 paczek podpasek, 5 dezodorantów, 5 gąbek do mycia, 1 suszarkę do włosów. Wśród słodyczy znalazły się przykładowo: czekolady, batoniki, żelki i cukierki. Dary zostały już dostarczone do celu. Jeszcze raz gorąco dziękujemy!