Szanuj Szczęście!

02.10.2023r.
Dnia 2 października uczniowie klasy 5c pod opieką psychologa oraz pedagoga szkolnego wzięli udział w Happeningu „Szanuj Szczęście”
w ramach projektu „Rozjaśniamy Świat” organizowanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim.
W ramach akcji uczniowie przemaszerowali przez Rynek Trybunalski z przygotowanymi przez siebie plakatami promującymi bezpieczne
życie oraz wspólnie wykrzykiwali hasła przeciw przemocy.

Każdy z uczniów miał przypietą na piersi białą wstążeczkę jako symbol sprzeciwu wobec stosowania przemocy, a na białych balonach wybrzmiały antyprzemocowe hasła! Podczas wydarzenia uczniowie mieli również możliwość stworzenia krótkiego, radosnego układu tanecznego.

Całe wydarzenie przebiegło w radosnej i energicznej atmosferze! Pamietajmy, RAZEM W ZGODZIE!