Z językami za pan brat

03.10.2022r.
Europejski Dzień Języków to przede wszystkim docenienie wszystkich języków Europy.

Od 26-30 września w naszej szkole świętowaliśmy i promowaliśmy wielojęzyczność i wielokulturowość. Z tej okazji odbyły się pogadanki na temat różnorodności językowej, która stanowi kluczowy element bogatego dziedzictwa kulturowego naszego kontynentu.

Uczniowie naszej szkoły mogli wziąć udział w wyzwaniach językowych, skanując kody QR, znajdujące się w salach językowych.

Piątek był szczególnym wyzwaniem dla wszystkich klas. Aby zakończyć świętowanie, uczniowie przebrali się w barwy narodowe krajów niemieckojęzycznych.
Opiekunami przedsięwzięcia były Panie anglistki i germanistki.