25-06-2017

NAJLEPSZY JAKUB

Najlepszym uczniem Szkoły Podstawowej nr 16 im. Polskich Olimpijczyków został uczeń klasy 6d Jakub Morawski.
21 czerwca 2017 roku na pięknym stadionie Widzewa w Łodzi został rozegrany Finał Orlikowej Ligi Mistrzów w piłce nożnej chłopców klas I - III i IV - VI.
13 czerwca 2017 roku na boisku Orlik przy Gimnazjum nr 2 odbyły się półfinały Orlikowej Ligii Mistrzów w piłkę nożną chłopców Okręg piotrkowski.
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Szkół Podstawowych w Zapasach odbyły się 3 czerwca 2017 roku.
27 maja 2017 roku w Zespole Szkolno - Gimnazjalnym nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się X edycja Powiatowego Konkursu Polonistycznego "Szansa na szóstkę" dla uczniów klas szóstych szkół podstawowych.
04-06-2017

DZIEŃ MATKI

W dniu 30 maja uczniowie klasy IA pod opieką pani Grażyny Zasempy uczcili Dzień Matki słowno-muzyczną prezentacją.
04-06-2017

OD WILKA DO AZORKA

W dniu 30 maja br kl. I c po raz ostatni uczestniczyła w zajęciach o charakterze historycznym w ramach programu " Świat wokół nas. Dawniej i dziś ".
W dniu 31 maja odbyły się rozgrywki finałowe o Mistrzostwo Miasta w mini piłce nożnej .
Miło nam zakomunikować, że Kuba Morawski - uczestnik projektu Mistrzowie Kodowania realizowanego w tym roku w naszej szkole zajął 2-gie miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Kodowanie ze Scratchem".
Jak co roku, 25 maja 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 16 im. Polskich Olimpijczyków w Piotrkowie Trybunalskim odbył się kolejny Rodzinny Turniej Piłki Siatkowej oraz Turniej Szachowy w ramach realizacji programu "Trzymaj Formę" pod hasłem "Rodzina, ja i sport".