W maju pod egidą Fundacji Azymut z Warszawy odbył się Ogólnopolski Konkurs Programowania w Języku Scratch.
18-06-2018

KONKURS HISTORYCZNY

W Powiatowym Konkursie Historycznym "Drogi do Niepodległości - w 100-lecie roku 1918" zostali nagrodzeni uczniowie naszej szkoły.
Katecheci wybrali się pod koniec maja ze swoimi klasami na plac farny, by obejrzeć plenerową ekspozycję „Ojcowie Niepodległości”.
Z radością informujemy, że uczennica naszej szkoły, Anna Raś z klasy IVe, zdobyła I miejsce w archidiecezjalnym multimedialnym konkursie „Żyję Ewangelią. Cuda Jezusa”.

Wykaz podręczników do nauki religii znajduje się w załączniku

18-05-2018

FESTIWAL NAUKOWY

17 maja w naszej szkole odbył się I Festiwal Naukowy.
W 2018 roku obchodzimy 100. Rocznicę Odzyskania Niepodległości.
30 kwietnia 2018 roku w naszej szkole odbyła się akademia z okazji 227. Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
21-04-2018

"WIOSNA ŻAKÓW"

Uczniowie klasy 7c i 7b pod opieką p. Magdaleną Dworak i p. Sylwii Cygan wzięli udział w Pieszym Rajdzie "Wiosna Żaków".
Marysia, dzielna wojowniczka potrzebuje naszej pomocy!!!