Już po rozdaniu świadectw…

24.06.2022r.

Za nami zakończenie roku szkolnego. W piątek 24 czerwca br. w godzinach od ósmej do jedenastej uczniowie zmierzali do swoich sal, by jeszcze
raz spotkać się z nauczycielami i rówieśnikami. Tym razem jednak nie szli tam w celu zdobywania nowej wiedzy, lecz by odebrać świadectwa.
W niektórych salach było słychać radosne oklaski, w innych śmiech, rozmowy czy piosenki. W końcu przyszło upragnione lato i wypoczynek!
Część klas miała zakończenie roku szkolnego na sali gimnastycznej i z rąk pana dyrektora otrzymała nagrody. Cieszymy się, że mamy taką zdolną młodzież! Podziękowania otrzymali również rodzice. Dla ósmoklasistów i trzecioklasistów dzisiejszy dzień mieszał radość z nadchodzących wakacji
ze smutkiem. Młodsi żegnali się przecież ze swoimi wychowawcami, a starsi z naszą szkołą. Z pewnością wielu z nich przywiązało się i będzie tęsknić.
W końcu zebrali tyle wspomnień. Trzymajcie się!

Słońce pięknie świeciło, a nasi uczniowie ze świadectwami w dłoniach opuszczali szkolne mury.
Pora zacząć wakacje!
Życzymy wszystkim wspaniałego i bezpiecznego relaksu, a przede wszystkim dobrego humoru!
Odpoczywajcie i cieszcie się każdym dniem lata!