Oferty szkół

06.05.2022r.
Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 5 w Łodzi
Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją szkoły dostępną do pobrania jako załącznik.

---------------------------------------------------------------------------------------

I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Łodzi.
Już teraz możecie zapoznać się z naszą ofertą edukacyjną na przyszły rok szkolny 2022/2023, której szczegółowy opis można znaleźć pod adresem:  www.1liceum.info/oferta.

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 6 im. Królowej Jadwigi w Piotrkowie Trybunalskim.

Szkoła kształci w następujących zawodach :
  • TECHNIK GRAFIKI I POLIGRAFII CYFROWEJ,
  • TECHNIK HOTELARSTWA
  • TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA
  • TECHNIK ORGANIZACJI TURYSTYKI
  • TECHNIK PRZEMYSŁU MODY
  • TECHNIK STYLISTA – nowość od 2021 r.

• LICEUM SZTUK PLASTYCZNYCH (nowa oferta od 1 września 2020 r.) pierwsze publiczne liceum artystyczne w Piotrkowie Tryb.

Branżowa szkoła I stopnia :

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim ul. Dmowskiego 38e serdecznie zaprasza uczniów, rodziców i nauczycieli
na Dni Otwarte, które odbędą się w następujących terminach:
  • 25 maja (środa) w godzinach od 12:00 do 15:00
Zapraszamy ósmoklasistów do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach.
Zaproszenie i plakaty do pobrania na dole strony.

ZSP nr2 w Piotrkowie Trybunalskim (pdf) 7.67mb, (Pobrań: 135)
Dzien Otwartych Drzwi (pdf) 0.54mb, (Pobrań: 76)