Dzień Książki dla Dzieci

02.04.2024r.
W ramach obchodów tego święta, którego zadaniem jest między innymi propagowanie czytelnictwa wśród dzieci, w odpowiedzi na nasze zaproszenie, do dzieci przyszedł Wyjątkowy Gość - była to Pani Ewa Śnioch, ze szkolnej biblioteki. Ku radości dzieci przeczytała pierwszą część "Przygód Koziołka Matołka", pierwszy polski komiks, dzieci mogły śledzić jednocześnie obrazkowe losy bohatera w przyniesionych przez Panią Bibliotekarkę egzemplarzach książki. Było ciekawie i bardzo sympatycznie:) To przemiłe spotkanie z pewnością rozbudziło w dzieciach czytelniczego ducha. Dziękujemy Pani Ewie Śnioch za przybycie i zaznajomienie dzieci z formą komiksu i jednocześnie klasyką polskiej literatury dziecięcej:)))