EDI PANDA 2024

9-11.04.2024r.
W dniach 9-11 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 16 odbyły się Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI PANDA 2024 z przedmiotów: język angielski, fizyka oraz chemia. Konkurs był skierowany do uczniów klas 4 - 7.
Wyniki konkursu poznamy dopiero na początku czerwca. Trzymamy kciuki za grupę 66 osób.

W poprzedniej jesiennej edycji konkursu PINGWIN 2023 uczniowie naszej szkoły zajęli bardzo wysokie miejsca.
I miejsce, specjalny dyplom laureata oraz nagrodę książkową otrzymał uczeń klasy 6 Dominik Szafnicki
V miejsce, dyplom laureata oraz nagrodę książkową otrzymał uczeń klasy 4 Bruno Socik oraz uczennica klasy 7 Aleksandra Budzisz
VI miejsce oraz dyplom wyróżnienia otrzymała uczennica klasy 7 Milena Sianos
IX miejsce oraz dyplom wyróżnienia otrzymały uczennice klasy 7 i 6 Maria Piątkowska oraz Kornelia Sokalska.
Gratulujemy!

Koordynarkami szkolnego konkuru były panie: Magdalena Moraczewska, Dominika Lesiakowska oraz Aneta Wadowska.
link do strony organizatora: edi.edu.pl