XIX Olimpiada Informatyczna Juniorów

19.09.2024r.
____________________________________________________________________________________________________

Rejestracja Zawodnika

Aby uczeń mógł wziać udział w Olimpiadzie, najpierw musi być zarejestrowany przez szkołę.
Zawodnik musi posiadać konto w Systemie Informatycznym Olimpiady (SIO2). Aby założyć konto należy wypełnić formularz dostępny pod adresem https://sio2.mimuw.edu.pl/register/. W kolejnych krokach musisz być zalogowanym na swoje konto.
Jeśli Zawodnik posiada już konto nie musi zakładać nowego, wystarczy że zaloguje się.
Wybierz konkurs XIX Olimpiada Informatyczna Juniorów – I etap w SIO2. Uważaj, aby wybrać właściwą Olimpiadę (numer XIX, dla Juniorów).
Po wybraniu konkursu należy się na niego zarejestrować klikając słowa “wypełnić formularz rejestracji na konkurs” w komunikacie na górze strony.
Wypełnij wszystkie dane, zaznacz potrzebne zgody i dołącz wymagane zdjęcia/skany.

Na liście szkół dostępne są tylko zarejestrowane szkoły.

Zadania I etapu XIX OIJ będzie można rozwiązywać od momentu ich publikacji, czyli od startu XIX OIJ zaplanowanego na 30 września 2024 roku.

Więcej informacji w sali informatycznej 8.
Opiekun OIJ