RELIGIJNY KONKURS RECYTATORSKI

relk
 W czwartek 5 listopada 2015 roku w naszej szkole odbył się religijny konkurs recytatorski "Nawróćcie się i wierzcie w Ewangelię"
Wzięli w nim udział uczniowie klas IV - VI ze Szkoły Podstawowej nr 5, Szkoły Podstawowej nr 11
i Szkoły Podstawowej nr 16.
Publiczność miała przyjemność posłuchać interpretacji wybranych psalmów, a uczestnicy wykazali się dobrą dykcją i zrozumieniem treści utworów.
W przerwie konkursu uczniowie klasy 3a wystawili krótkie przedstawienie pt. "Niewidomy Bartymeusz", a następnie odbył się poczęstunek. Wszyscy wykonawcy zebrali gromkie brawa.
Z przyjemnością informujemy, że wśród nagrodzonych znalazło się aż trzech uczniów z naszej szkoły.
Komisja wyłoniła następujących zwycięzców:
I MIEJSCE - Anna Pabich, uczennica klasy IV ze Szkoły Podstawowej nr 5
II MIEJSCE - Martyna Praśniewska, uczennica klasy VI ze Szkoły Podstawowej nr 16
III MIEJSCE - Julia Skrzypczyk, uczennica klasy V ze Szkoły Podstawowej nr 16
WYRÓŻNIENIE - Monika Cecotka, uczennica klasy VI ze Szkoły Podstawowej nr 16