32 FINAŁ! Tu wszystko gra OK!

15.01.2024r.
W tym roku “Szesnastka” po raz piąty oficjalnie bierze udział w akcji WOŚP. Mamy nadzieję, że każdy z Was wie jaki cel przyświeca Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy? To pomoc w zakupie sprzętu medycznego najwyższej klasy, służącego do diagnostyki, profilaktyki i leczenia najróżniejszych schorzeń zarówno u dzieci jak i dorosłych.
W tym roku gramy pod hasłem "Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!". Celem akcji jest zakup sprzętu dla polskich szpitali do diagnozowania i walki z chorobami płuc.

Od wtorku (09.01) do piątku (25.01) wolontariusze będą odwiedzać każdą klasę i zbierać pieniądze na akcję WOŚP.
Chcemy pobić nasz rekord i w tym roku znaleźć się na szczycie rankingu szkół i zakładów pracy z największą zebraną kwotą
w tamtym roku zajęliśmy 2 miejsce). Jeżeli macie wielkie serce, wrzućcie do szkolnej puszki chociaż 1zł.

Na pierwszych uczniów, którzy wrzucili do puszki 20zł, 50zł czy 100zł czekały unikalne gadżety WOŚP z poprzednich finałów.
Już w pierwszych dniach okazaliście ogromne wsparcie. Gadżety rozeszły się momentalnie.
Postanowiliśmy, że dla najhojniejszych wpłaty postaramy się o upominki z tegorocznego finału. Wręczymy je po feriach.

Puszka po godzinach zbiórki dostępna będzie w pokoju Pani Pedagog, a w każdy poniedziałek i piątek w sali muzycznej od 8.55 do 14.20.
Liczymy na was.

opiekun wolontariuszy w SP 16
Magdalena Dworak
oraz wszyscy wolontariusze “szesnastki”