Witaj szkoło!

04.09.2023r.
W poniedziałek 4 września br. pożegnaliśmy wakacje i rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2023/2024.
Naszą „szesnastkę” ponownie wypełnił gwar rozmów, za którym zapewne przez te dwa miesiące porządnie się stęskniła.
Zatętniło w niej życie, a na korytarzach znów pojawili się uczniowie, rodzice i nauczyciele.
Dzień przywitał nas pogodnie i słonecznie zachęcając do dobrego nastroju. Aż trudno uwierzyć, że czas wakacji minął, ale wielu naszym wychowankom humor dopisywał, o czym świadczyły uśmiechy na ich twarzach i stawili się o wyznaczonej porze w szkole.
Większość uczniów od razu udała się do swoich klasopracowni, gdzie czekali na nich wychowawcy.
Dziś można jeszcze odpocząć. Wystarczy tylko dobrze spakować plecak.
Jutro zaś czeka nas już normalny dzień zajęć.
Dzieci z klas pierwszych i czwartych spotkały się najpierw na sali gimnastycznej, gdzie poznały swoich wychowawców.
Tam okoliczne słowo wygłosił dyrektor naszej szkoły pan Robert Bednarek i przedstawił nauczycieli.
Następnie uczniowie udali się wraz z towarzyszącymi im rodzicami do sal lekcyjnych. To było dla nich duże przeżycie.
Przypomnijmy również, że dzień wcześniej dzieci mogły udać się na Mszę świętą do bazyliki mniejszej
pw. św. Jakuba, gdzie poświęcono im szkolne przybory.
Najbliższe miesiące będą czasem nauki, poznawania i rozwijania swoich pasji, ale również nawiązywania i pogłębiania znajomości.
Dlatego wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy wszystkiego dobrego na czas nauki i pomyślności we wszystkich tych obszarach.
I zapraszamy do obejrzenia zdjęć! :)