12 kwietnia 2017 roku odbyły się Mistrzostwa Piotrkowa w Pływaniu Szkól Podstawowych dziewcząt i chłopców,
Katecheci pragną gorąco podziękować uczniom i ich rodzicom za udział w akcji charytatywnej „Opatrunek na ratunek”!
W Niedzielę Palmową został rozstrzygnięty konkurs „Stacje Drogi krzyżowe” zorganizowany na terenie Parafii św. Jakuba.
12-04-2017

ŚWIĘTA W II D

Uczniowie klasy II d przygotowują się do Świąt Wielkanocnych.
31 marca odbyło się w naszej szkole podsumowanie 3. Wojewódzkiego Konkursu ECDL.
22 marca 2017 roku na Pływalni Miejskiej w Skierniewicach odbyły się Mistrzostwa Województwa - Sztafety Pływackie.
18 marca 2917 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w pieszym rajdzie "TOPIENIE MARZANNY" zorganizowanym przez PTTK w Piotrkowie Trybunalskim.
W dniu 9 marca odbyły się Mistrzostwa Miasta w mini piłce koszykowej dziewcząt, a rozgrywki chłopców rozegrano w dwóch etapach: 10 i 14 marca 2017 roku.
6 marca 2017 roku w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Patrona naszej szkoły, czyli Polskich Olimpijczyków.
25-02-2017

ZIMNO 2017

25 lutego 2017 roku odbył sie pieszy rajd "ZIMNO 2017 czyli: ZIMOWA IMPREZA MIEJSKA NA SIEMSETLECI PIOTRKOWA" ph. Piotrków kolebką parlamentaryzmu
i praworządności.
Celem rajdu było upamietnienie jubileuszu Piotrków 800, doskonalenie orientacji
w terenie zurbanizowanym, rozbudzenie postaw patriotycznych.