Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej

ul. Słowackiego 15
Szanowni Państwo,
miło nam poinformować, że firma EZRA UKSW Sp. z o.o. w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia uruchomiła w Piotrkowie Trybunalskim Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży, w którym będziemy pracować zgodnie ze środowiskowym modelem opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej.
Naszą misją jest wspieranie procesu zdrowienia dzieci oraz pomoc w rozwijaniu ich potencjału. Zawsze odbywa się to w oparciu o pracę z rodziną i jej siecią wsparcia społecznego, dlatego też naszą ofertę pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej kierujemy do dzieci i młodzieży zmagającymi się z zaburzeniami psychicznymi i trudnościami emocjonalnymi jak i do ich rodzin i środowiska, w którym żyją: szkoły, przedszkola, innych instytucji, których przedstawiciele uczestniczą w życiu rodziny.

Pacjenci mogą zgłaszać się do nas bez skierowania lekarskiego.
Ośrodek znajduje się przy ul. Słowackiego 15

Czynny jest w godzinach:
poniedziałek 10-18
wtorek 11-20
środa 8-16
czwartek 11-20
piątek 8-16

W obecnej sytuacji epidemiologicznej  zapraszamy
do kontaktu telefonicznego pod numerem

Z wyrazami szacunku,

Martyna Urbańska