PODZIĘKOWANIE ZA UDZIAŁ W AKCJI CHARYTATYWNEJ

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 4 =
1 DSCF0299 (Copy)
Katecheci wraz z opiekunem Samorządu Uczniowskiego gorąco dziękują za udział
w akcji charytatywnej „100 wyprawek dla polskich dzieci na Kresach na 100-lecie odzyskania niepodległości od młodzieży z województwa łódzkiego”.
 
Akcja trwała w naszej szkole od 11 do 21 września 2018 roku, a dzięki hojności i okazanemu sercu rodziców oraz uczniów, zachętom wychowawców, udało nam się zebrać aż 748 artykułów szkolnych. Wśród najliczniej ofiarowanych rzeczy znalazły się: zeszyty A5 (161 sztuk), w sumie blisko 200 ołówków
i długopisów, mazaki, bloki, kleje, kredki, piórniki. Ofiarowaliście nam także aż 22 plecaki oraz inne potrzebne przedmioty. Artykuły zostały spakowane w 8 paczek, a w piątek 28 września przekazaliśmy je koordynatorowi z II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie. Artykuły dotrą ostatecznie do polskich dzieci mieszkających na Litwie, Ukrainie i w Białorusi. Całe działanie zostało objęte honorowymi patronatami Łódzkiego Kuratora Oświaty pana dr Grzegorza Wierzchowskiego oraz Instytutu Pamięci Narodowej oddział w Łodzi. Dziękujemy wszystkim za przyniesione przedmioty, a uczniom z klas: VIa i VIIIe za pomoc w przeliczaniu oraz pakowaniu przedmiotów!
powrót