Rajd Prażonego Ziemniaka

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 5 =
21.09.2019r.


W dniu 21 września 2019r. drużyna “Tropiciele” z klasy 4a wraz z wychowawcą Panią Magdaleną Dworak oraz Panią Sylwią Cygan, ruszyli na pierwszy w tym roku szkolnym rajd “Prażonego ziemniaka”. Jak zwykle, od wielu lat, był on zorganizowany przez Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno – Krajoznawczego im. Michała Rawity – Witanowskiego oraz Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim.

W trakcie rajdu odbył się konkurs na najfantastyczniejszy i największy naturalny kształt ziemniaka. Z drużyny reprezentującej SP 16 nagrodzono aż cztery ziemniaki należące do Tosi Dryzek, Agatki Szymańskiej, Leny Pacholskiej i Szymona Waleszczyńskiego.

Po zakończeniu rajdu nowi uczestnicy z drużyny “Tropiciele” otrzymali książeczki PTTK-u, dzięki którym będą mogli starać się o uzyskanie Odznaki Turystyki Pieszej.

Drużyna klasy 4a jest kontynuatorem rajdów z PTTK-iem, w których systematycznie brali udział - już - absolwenci klas 8b i 8c pod opieką Pani Sylwii Cygan i Pani Magdaleny Dworak. To właśnie oni, przez 5 ostatnich lat, łączyli pasję uprawiania turystyki z chęcią odkrywania piękna swojego regionu oraz z potrzebą społecznego działania.

Pozdrawiamy Was serdecznie i...trzymajcie kciuki za Waszych następców...oby wytrwali tak dzielnie jak Wy.
 
powrót