RODZINNY FESTIWAL PIŁKI SIATKOWEJ

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 5 =
A1
W dniu 13 maja w ramach akcji „ Trzymaj formę - Rusz się Człowieku 2016” odbył się Rodzinny Festiwal Dwójek Siatkarskich.
W turnieju wzięło udział 14 zespołów dwuosobowych: dziecko/ rodzic lub rodzeństwo. Mecze rozegrano w dwóch grupach systemem „ każdy z każdym”. Już kolejny raz rodzice i rodzeństwo naszych uczniów udowodnili, że potrafią doskonale bawić się siatkówką i jednocześnie aktywnie spędzić wspólnie czas. Spotkania  dostarczyły wiele niesamowitych emocji zarówno grającym jak i kibicującym, wymagały od zawodników umiejętności siatkarskich, znajomości przepisów, ale przede wszystkim dobrej kondycji fizycznej. Cały turniej przebiegał w miłej, przyjaznej i sportowej atmosferze. Nieważny był wynik, lecz wspólna zabawa. 
Każdy zespół otrzymał dyplom i piłkę do gry w piłkę siatkową. 
Nagrody zakupiono dzięki wsparciu finansowemu Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 16 oraz organizatorek turnieju: Katarzyny Kuban, Elżbiety Skiby i Sylwii Cygan.
Dopełnieniem tej sportowej imprezy był poczęstunek w postaci zdrowych, smacznych i kolorowych kanapek przygotowanych przez panią Katarzynę Kuban. Spragnieni zawodnicy mogli ugasić pragnienie wodą mineralną.
Równocześnie z turniejem siatkarskim odbywał się Turniej Szachowy zorganizowany przez panią Jolantę Zielińską.
powrót