TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 5 =
druzyna
Sukces młodych szczypiornistów z Piotrkowa, uczniów SP 16.
W dniu 22 maja w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się turniej piłki ręcznej chłopców o Puchar Prezydenta Miasta Piotrkowa, pana Krzysztofa Chojniaka. Udział wzięło 8 zespołów : z Płocka, Łodzi, Kielc, Warszawy i oczywiście z Piotrkowa. Turniej był bardzo silnie obstawiony. Przyjemnie był popatrzeć na umiejętności tych 10 latków i poziom ich gry. W zespole z Piotrkowa grali uczniowie naszej szkoły z klasy sportowej oraz  trzech chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 12 / Patryk Grzesik, Jakub Gaj i Bartosz Wiśniewski/. Prowadzeni przez pana Mariusza Śpiewaka zaprezentowali się bardzo dobrze. Mimo nieco gorszych warunków fizycznych w każdym meczu mieli przewagę nad przeciwnikami zwinnością, szybkością i wytrzymałością. Ich ambitna walka napawała dumą zarówno trenera, jak i rodziców licznie zasiadających na trybunach. Nie mogło więc być inaczej. Ci wspaniali chłopcy zajęli zasłużone I miejsce , zwyciężając w grupie, a potem w finale w pięknym stylu pokonując reprezentację z Warszawy.

„W tym turnieju nie było łatwych przeciwników.Każda z drużyn stanęła na wysokości zadania i pokazała kawał dobrej piłki ręcznej”


Podsumowania turnieju oraz wręczenia nagród dla najlepszych zespołów i zawodników dokonał wiceprezydent Piotrkowa, pan Andrzej Kacperek.
Miłym akcentem ceremonii zakończenia zawodów było wręczenie upominku urodzinowego reprezentantowi z Kielc, który w tym dniu miał swoje święto.

Reprezentanci SP 16:

Hubert Major
Kuba Krzyżak
Oliwier Wojnecki
Kuba Dróżdż
Łukasz Jureńczyk
Kuba Miazek
Kuba Wójtowicz
Kacper Bartczak
Kacper Gozdek
Jan Fijałkowski


Gratulacje i słowa uznania dla chłopców i ich trenera, pana Mariusza Śpiewaka.
powrót