2-GIE MIEJSCE PIOTRA LITYCHA I TRZY WYRÓŻNIENIA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PROGRAMOWANIA NA POŻEGNANIE

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 8 =
1a
W maju pod egidą Fundacji Azymut z Warszawy odbył się Ogólnopolski Konkurs Programowania w Języku Scratch.
Do konkursu napłynęło ponad 70 prac z całej Polski. Miło nam poinformować, że 2-gie miejsce w kategorii "Gra komputerowa" zajął projekt Piotra Litycha z klasy 7a pt.: "Wyścig z czasem". Wyróżnienia w konkursie otrzymali: Jakub  Morawski z klasy 7d za program "MilionLeży", Kinga Dolna z klasy 5c za "Ping Pong dla dwóch" oraz Jan Langier z klasy 6-stej za program "Labirynt matematyczny". Ponadto w konkursie udział wzięli uczniowie: Marta Zawisza, Amelia Kauc, Mateusz Przybył, Mateusz Radomiak i Piotr Wójcik.
Gratulujemy wszystkim i życzymy dalszych sukcesów!
powrót