ANIA WYGRAŁA KONKURS ARCHIDIECEZJALNY

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 9 =
DSCF9711 (Copy)
Z radością informujemy, że uczennica naszej szkoły, Anna Raś z klasy IVe, zdobyła I miejsce w archidiecezjalnym multimedialnym konkursie „Żyję Ewangelią. Cuda Jezusa”.
 
Konkurs odbywał się na dwóch poziomach. Uczniowie klas I  - III mieli za zadanie wykonać pracę plastyczną, natomiast klas I – VI wykonać prezentację multimedialną ukazującą wybrany cud Pana Jezusa. W sumie w konkursie wzięło udział około 500 uczniów z 52 szkół. Do etapu archidiecezjalnego dostało się 47 prezentacji multimedialnych. Prezentacja Ani przedstawiała uzdrowienie paralityka. 
W czwartek 14 czerwca 2018 roku w Wydziale Katechetycznym Kurii Metropolitalnej Łódzkiej odbyła się  uroczysta Gala Konkursowa, na której była obecna Ania wraz ze swoim opiekunem katechetą. Spotkaniu przewodniczył ks. Marcin Wojtasik, Dyrektor Wydziału Katechetycznego. Wręczanie nagród uświetniła pięknym śpiewem schola z Katolickiej Szkoły Podstawowej SPSK im. Błogosławionych Dzieci z Fatimy w Łodzi. Uczestnicy mięli także okazję zobaczyć pokonkursową wystawę prac plastycznych oraz prezentację multimedialną naszej Ani. Praca uczennicy naszej szkoły zrobiła niesamowite wrażenie na obecnych i trudno było o niej zapomnieć. Dobrze dobrana muzyka, zdjęcia i obrazy znakomicie wydobywały głębię cudu Chrystusa, a organizator konkursu pani Irena Wolska raz jeszcze podkreśliła, że prezentacja była piękna. Cieszymy się sukcesem Ani i życzymy kolejnych!  
 
 
powrót