II TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY

1 P4160442 (Copy)
W dniu 16 kwietnia odbył się II Turniej w Mini Piłkę Ręczną Chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 16, pana Roberta Bednarka.
Do turnieju zgłosiło się /ku zaskoczeniu organizatorów/ aż 17 drużyn, reprezentujących 6 piotrkowskich szkół. W dwóch kategoriach wiekowych rywalizowało 150 młodych piłkarzy ręcznych.
Wspaniale zaprezentowały się zespoły z klas sportowych prowadzeni przez pana Mariusza Śpiewaka  - klasy V i pana Kamila Wasilewskiego – klasy IV zajmując pierwsze lokaty w swoich kategoriach wiekowych . Również bardzo dobre wrażenie pozostawił po sobie zespół chłopców z klasy Vb, który umiejętności z piłki ręcznej zdobywa jedynie na lekcji wychowania fizycznego.  Naszą szkołę reprezentowało 5 zespołów, udowadniając, że piłka ręczna jest bardzo popularną dyscypliną w SP 16. Turniej przebiegał w bardzo miłej atmosferze. Zwycięskim drużynom puchary wręczył dyrektor szkoły, pan Robert Bednarek. Pozostałe zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy. Z każdej drużyny wyróżniono najlepszego zawodnika.
Główną ideą imprezy była popularyzacja piłki ręcznej, poprzez ukazanie jej walorów w uproszczonej, przystępnej formie.
Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom!!!
Szczegółowe wyniki poszczególnych spotkań znajdują się w załączniku.
Pozostałe zdjęcia można obejrzeć klikając TUTAJ