KARTKA BOŻONARODZENIOWA DLA ALEPPO

W przedświątecznym konkursie z języka angielskiego "Kartka Bożonarodzeniowa dla Aleppo" wzięli udział uczniowie klas 3.
Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem.
Zadaniem uczniów było wykonanie kartki świątecznej oraz ułożenie życzeń w języku angielskim.  Celem konkursu było rozwijanie aktywności twórczej dzieci, kształtowanie wrażliwości estetycznej oraz uwrażliwianie dzieci na krzywdę swoich rówieśników w kraju objętym wojną.
Przy wyborze najpiękniejszych kartek jury brało pod uwagę pomysłowość, oryginalność i estetykę pracy.
Decyzją większości nauczycieli:

I miejsce otrzymał Mateusz Jakubiak kl. 3a,
II miejsce otrzymała Lianna Moruś kl. 3a,
III miejsce otrzymał Antoni Langier kl. 3a.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy , wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i zachęcamy do aktywności w kolejnych konkursach.
Za pośrednictwem organizacji Pomoc Kościołowi w Potrzebie oraz ks. Waldemara Cisło, kartki zostaną przekazane rodzinom w mieście Aleppo w Syrii.

Koordynatorem i pomysłodawcą konkursu był Pan Krzysztof Wolski przy współpracy z Panią Moniką Chalusiak oraz Panią Justyną Gajewską.