Wojewódzki Konkurs Informatyczny

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 4 =
Drugie miejsce i nagroda publiczności dla Piotra Litycha na pożegnanie ze szkołą!
 
W dniu 29 maja 2019 r. odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego pod hasłem: "Historia kodem pisana".
Zadanie polegało na napisaniu programu komputerowego w języku scratch opisującego historię związaną ze swoim miastem rodzinnym.
 
Program miał zawierać także element edukacyjny. Do ścisłego finału konkursu z naszej szkoły zakwalifikowała została praca Piotra Litycha z klasy VIIIa, który napisał program edukacyjny o Getcie piotrkowskim. Etap finałowy polegał na zaprezentowaniu przed Komisją Konkursową swojego pomysłu oraz udzieleniu odpowiedzi na pytania zadawane przez członków Jury.

Miło nam zakomunikować, że praca Piotra została sklasyfikowana na miejscu drugim. Choć zajęcie 2. miejsca w Konkursie Wojewódzkim uważamy oczywiście za sukces, to po zaprezentowaniu się wszystkich uczestników konkursu nie ukrywaliśmy apetytów na zwycięstwo zwłaszcza, że zwyciężczyni konkursu na finale się nie stawiła a jej praca była prezentowana z odtworzenia nagranego wcześniej video.
Nasze odczucia podzieliła publiczność zgromadzona w sali konkursowej, która obserwowała prezentacje poszczególnych programów i w głosowaniu na "Nagrodę Publiczności" zwyciężył projekt Piotra!

Gratulujemy Piotrowi kolejnego sukcesu i życzymy następnych - już w roli ucznia szkoły ponadpodstawowej!
Projekt jest do obejrzenia po kliknięciu w link: https://scratch.mit.edu/projects/289958574/
 
powrót