I WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNO-INFORMATYCZNY INFOM@T 2019

Podsumowanie konkursu

I WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNO-INFORMATYCZNY
INFOM@T 2019

Do konkursu przystąpiły 124 szkoły podstawowe z wszystkich 24 powiatów łódzkiego. Łącznie na platformie internetowej konkursu zarejestrowano 1356 uczniów. Najwięcej szkół zgłosiło się z powiatu tomaszowskiego–14 i piotrkowskiego12.

Etap 0
Wszyscy zarejestrowani uczestnicy mogli od momentu rejestracji do rozpoczęcia etapu I zapoznawać się po zalogowaniu z platformą konkursową, rozwiązywać test treningowy.

Etap I
W zasadniczym, I etapie konkursu wzięło udział 1251 uczniów, którzy tak samo jak w rudzie treningowej rozwiązywali test z wiedzy matematyczno-informatycznej na platformie konkursowej.

Finał konkursu
W piątek 10 maja w SP nr 1 w Koluszkach odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród Międzyszkolnego Konkursu Matematyczno-Informatycznego "Infom@t".
Do finału konkursu awansowały 24 dwuosobowe drużyny, które uzyskały najlepszy wynik w swoim powiecie. Łącznie 62 uczniów, którzy reprezentują 31 szkół.

Uczniowie SP nr 16, którzy uzyskali tytuł finalisty:
Pawlak Grzegorz-Klasa VI b
Rękorajski Marcin-Klasa VI b

Finaliści otrzymali od organizatorów pamiątkowe medale, statuetki oraz smarwatch'e.
Dziękujemy za serdeczne przyjęcie i poczęstunek .

Jeszcze raz serdecznie Gratulujemy Naszym Finalistom :)