INFORMACJA DLA RODZICOW
Szanowni Państwo,
trwające referenda w sprawie strajku w oświacie potwierdziły, że zdecydowana większość publicznych szkół i placówek oświatowych, w tym nasza szkoła, przystępuje do protestu.

Zapewniam jednak, że priorytetem w sferze organizacji pracy placówki będzie przede wszystkim zapewnienie opieki dzieciom, które zgłoszą się do szkoły.
Oczywiście w przypadku ogłoszenia strajku od dnia 08.04.2019 roku (do odwołania), macie Państwo prawo do pozostawienia dziecka w domu.
Informuję, że jeśli w naszej szkole odbędzie się czynny strajk, dołożę starań, aby zminimalizować negatywne skutki dla uczniów i ich rodziców.

DYREKTOR SZKOŁY
Robert Bednarek

Szczegółowe informacje przekazywane będą na bieżąco - na szkolnej tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej szkoły.