OGÓLOPOLSKI KONKURS INFORMATYCZNY

Finał konkursu !

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny „Olimpijczyk 100-lecia” był realizowany w ramach Ministerstwa Edukacji Narodowej „Godność, Wolność, Niepodległość” przy współpracy z Polskim Komitetem Olimpijskim.
Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie prezentacji multimedialnej na temat: „Olimpijczyk 100 – lecia”, czyli sylwetkę jednego wybranego, wybitnego polskiego olimpijczyka.
Konkurs był skierowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych w Polsce.

Cieszymy się, że tak wielu zdolnych uczniów przystąpiło do tego wydarzenia, aby pochwalić się swoją wiedzą o sporcie i umiejętnościami informatycznymi. W konkursie wzięło udział 30 uczniów reprezentując naszą szkołę.

Wyniki konkursu:

1 Miejsce - Anna Rogalska
2 Wyróżnienia - Jeremi Kuza i Tomasz Banaszczyk

Bardzo dziękujemy za udział w konkursie!
Serdecznie gratulujemy !

Nagrody w konkursie sfinansowano ze środków Ministra Edukacji Narodowej w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021.