Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 2 =
19.06.2019r.
 
W środę 19 czerwca uroczyście obchodziliśmy zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Dzieci i młodzież otrzymała wyczekiwane świadectwa.

Dla uczniów klas trzecich i ósmych był to szczególny dzień. Młodsi pożegnali się ze swoimi wychowawcami, a starsi ostatni raz popatrzyli na nauczycieli, koleżanki i kolegów, z którymi spotykali się codziennie przez osiem lat. W tych murach spędzili wiele ważnych chwil swojego życia.

 
Część oficjalna zakończenia roku szkolnego odbywała się na sali gimnastycznej, a następnie uczniowie udali się do swoich klas, aby tam odebrać świadectwa i móc wreszcie rozpocząć upragnione wakacje. Tego dnia dopisało nie tylko słońce, ale również dobry nastrój, choć wielu zapewne z nostalgią żegnało szkolne mury.
 
Tegoroczne zakończenie roku szkolnego należało do wyjątkowych. Po raz pierwszy od dwudziestu lat pożegnaliśmy uczniów klas ósmych, a dzień rozpoczęliśmy właśnie od tego wydarzenia. Już przed godziną ósmą sala gimnastyczna wypełniła się młodzieżą, nauczycielami i rodzicami. Po odśpiewaniu hymnu narodowego, nastąpiło ślubowanie, a następnie przekazanie sztandaru. Wręczono uczniom nagrody, wyróżnienia i dyplomy oraz podziękowania rodzicom. Najlepszym absolwentem został Jakub Morawski.

 
powrót