Kiermasz Świąteczny

18.12.2019r.

18 grudnia 2019r., ruszyła kolejna akcja pod hasłem “DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI”.
Stało się to już tradycją, że zawsze przed świętami główny hol naszej szkoły zamienia się w wielki “Jarmark Świąteczny”. Organizatorem i pomysłodawcą Kiermaszu Świątecznego jest opiekun Samorządu Szkolnego p.Renata Karolińska.

Uczniowie z klas 4-7 przygotowują ozdoby świąteczne, stroiki, choinki, kartki pocztowe, figurki z masy solnej i oczywiście pyszne wypieki. Różnorodność przyniesionych “cudów” przekracza jakiekolwiek wyobrażenie. Obok tradycyjnych Mikołajów, reniferów i aniołów pojawiają się również, oczywiście w wydaniu świątecznym, kotki i pieski oraz postacie z bajek.

Zgromadzone fundusze zasilą konta poszczególnych klas i zostaną spożytkowane według uznania uczniów.

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom kiermaszu - tym sprzedającym i kupującym, a przede wszystkim cudownym rodzicom, którzy dzielnie wspierali dzieci i pomagali piec pyszne ciasta i babeczki.