Konkurs Pieśni Patriotycznej “OBLICZA OJCZYZNY”

13.11.2019r.,
13 listopada 2019 r., w Szkole Podstawowej nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim odbył się już po raz drugi konkurs Pieśni Patriotycznej “OBLICZA OJCZYZNY”.

Honorowy patronat  nad konkursem objął Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego - Krzysztof Chojniak.

Po wysłuchaniu wszystkich zgłoszonych wykonawców jury  postanowiło przyznać w kategorii zespoły:

I nagrodę dla zespołu "LUZIK", który reprezentował nasza szkołę.

W zeszłym roku zespół też wyśpiewał I miejsce.

Jury przyznało również wyróżnienie dla instruktora - pani Magdaleny Dworak z SP nr 16, za nowatorskie podejście do przygotowanych utworów oraz za tekst piosenki napisanej specjalnie na konkurs.
Wszystkim uczestnikom podziękowano za odwagę i trud włożony w przygotowanie do występu a nagrodzonym pogratulowano sukcesu.

Nagrody wręczał Pan Radosław Kaczmarek kierownik Referatu Edukacji Urzędu Miasta w Piotrkowie Trybunalskim.