Konkursy archidiecezjalne - wyniki

Sukcesy w konkursach archidiecezjalnych

Z wielką radością informujemy, że znamy już wyniki konkursów archidiecezjalnych, w których nasi uczniowie wzięli udział. Warto było czekać! Nasi wychowankowie mogą poszczycić się zdobyciem I miejsca i wyróżnienia.

Oliwia Lewandowska z klasy Ic zdobyła I miejsce w Archidiecezjalnym Konkursie „Święty Paweł – Apostoł Narodów”. Wykonała piękną pracę plastyczną zatytułowaną „Mowa św. Pawła w Atenach na Areopagu”. Natomiast Tymoteusz Imiela z klasy IVa zdobył wyróżnienie w XIV-Archidiecezjalnym Konkursie Wiedzy Biblijnej „Ewangelia św. Mateusza”. Z wielką pasją poznawał szczegóły Ewangelii, co zaowocowało wysokim wynikiem w teście i tak wspaniałym sukcesem. Cieszymy się, że nasi uczniowie wykazują się wiedzą z zakresu znajomości Biblii oraz zdolnościami plastycznymi. W Łodzi, ze względu na panującą w Polsce epidemię, nie odbyła się uroczysta gala z wręczeniem nagród. Nie mniej jednak gorąco gratulujemy i życzymy jeszcze wielu sukcesów!