Podręczniki do religii

21.06.2021r.

PODRĘCZNIKI DO RELIGII
W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

Zachęcamy do kupienia podręczników do religii już w wakacje. W klasie drugiej oraz szóstej pojawią się nowe podręczniki. Składają się z dwóch części i od połowy czerwca są już dostępne w naszych księgarniach.
Podręczniki oraz ćwiczeniówki do religii kupują Państwo sami. Uczulamy na to, zwłaszcza rodziców uczniów klas pierwszych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze szkołą. Dzieciom będzie potrzebny także zeszyt w kratkę maksimum 32 – kartkowy. Na pierwszej stronie wklejamy obrazek z wizerunkiem świętego lub Pana Jezusa. Zachęcamy, zwłaszcza w klasach młodszych, do przyklejenia naklejki z imieniem, nazwiskiem i klasą na okładkę podręcznika. W klasach: pierwszej, drugiej, piątej i szóstej, początkowo w pierwszym półroczu, uczniowie przynoszą do szkoły na razie tylko pierwszą część podręcznika.
Książki oraz karty pracy pochodzą z Wydawnictwa Święty Wojciech. Uczniowie kupują także zeszyt do religii. Poniżej w dołączonym pliku podano tytuły oraz zdjęcia.