WOŚP

22.01.2022r.

Rodzice i uczniowie

W tym roku “Szesnastka” po raz trzeci oficjalnie bierze udział w akcji WOŚP. Jak co roku staramy się zebrać dużo pieniędzy.
W 30 finale mamy aż 96 wolontariuszy.

Od wtorku (25.01) puszka z numerem naszej szkoły będzie krążyła po korytarzach i salach lekcyjnych. Chcemy pobić nasz rekord.
Prosimy Rodziców i wszystkich uczniów SP 16 - jeżeli macie wielkie serce, wrzućcie do szkolnej puszki chociaż
1zł.
Razem możemy więcej.

Puszka od godziny 10.35 do 15.30 dostępna w sali nr 16.

Liczymy na was.
Wolontariusze SP 16

WOLONTARIUSZE!

Ruszamy w tym tygodniu. W związku z pandemią puszki, identyfikatory i podstawowe wyposażenie wolontariusza otrzymacie w szkole we wtorek 25.01.
Spotkanie odbędzie się na sali gimnastycznej o godzinie 14.30.
Tam również dowiecie się o szczegółach akcji i zapoznacie się z zasadami bezpieczeństwa.

Proszę zabrać ze sobą torbę na puszkę i gadżety.

Jeżeli ktoś nie będzie mógł odebrać “wyposażenia wolontariusza” proszę mnie o tym powiadomić. Osobom z klas objętych kwarantanną pakiety mogą odebrać rodzice w dniu spotkania albo od środy do piątku w godzinach 10.35-15.30 (wcześniej prosiłabym o wiadomość na e-dzienniku)

Do zobaczenia:
Magdalena Dworak