„Mózgowa kreatywność”
W związku z obchodami Światowego Tygodnia Mózgu psycholog szkolny organizuje konkurs plastyczny dla uczniów klas IV-VIII
pt. „Mózgowa kreatywność”.

Zadaniem uczestników jest przedstawienie w formie graficznej swoich innowacyjnych pomysłów na wykorzystanie potencjału mózgu w rozwoju osobistym lub społecznym.

Celem konkursu jest przybliżeniem uczniom wiedzy o mózgu i układzie nerwowym oraz mechanizmach działania tych struktur oraz ich wpływu
na funkcjonowanie człowieka.

Prace plastyczne można oddawać do dnia 3 kwietnia 2023 roku do psychologa lub pedagogów.

Prace oceniane będą w dwóch grupach wiekowych
1. klasy IV, V i VI
2. klasy VII i VIII.
Z każdej kategorii wiekowej wyróżnione i nagrodzone zostaną trzy prace.

Prace oceniane będą przez psychologa oraz pedagogów pod względem: zgodności z tematem, jakości wykonania, oryginalności oraz stopnia trudności wykonania. W sprawach merytorycznych prosimy zgłaszać się do psychologa szkolnego.

Zasady konkursu:
1. Stworzenie plakatu w dowolnym formacie (nie mniejszym niż A4)
oraz dowolną techniką (rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie, itp.)
2. Na odwrocie pracy powinny znaleźć się: imię i nazwisko ucznia, klasa

Zapraszam do udziału!