Detektywi w akcji

Wyniki konkursu MBP
W listopadzie uczniowie klas 1-3 z naszej szkolnej świetlicy wzięli udział w konkursie plastycznym
pt. "Detektywi w akcji ", organizowanym przez piotrkowską Miejską Bibliotekę Publiczną.
Dostarczono 70 prac konkursowych, w tym 50 z naszej szkoły.
Dzieci wykazały się twórczą wyobraźnią, zdolnościami plastycznymi i znajomością literatury.
Uczniowie naszej szkoły zdobyli I, II i III miejsce oraz wyróżnienie.
Laureaci otrzymali wartościowe nagrody.
Serdecznie gratulujemy i życzymy im dalszych sukcesów.

Nagrodzeni:
I miejsce: Patrycja Tręda kl. 2c

II miejsce: Nina Konera kl. 1b

III miejsce: Oliwier Morawski kl. 1c

Wyróżnienie:
Victoria Smak kl. 2b

Pozostali uczestnicy konkursu: Milan Jędrzejczak, Michał Kuchta, Izabella Kuśmierska, Olha Skhinder, Hanna Renasik, Vira Mihna, Jan Murat, Lena Woźniak, Adam Kulbat, Mateusz Jakubiak, Alicja Lubicka, Igor Dudek, Bartłomiej Fiodor, Przemysław Szanweber, Filip Kamasiński, Piotr Sońta, Maria Piwowarska, Iga Bartenbach, Oliwia Dąbrowska, Jan Rajpold, Maksymilian Zawisza, Jowita Skrzypczyk, Pola Rozwandowicz, Karolina Woźniak, Julia Ruszkiewicz, Natalia Krupa, Maria Kułakowska, Natan Maćkowiak, Igor Masica, Kinga Dyguda, Franciszek Krasoń, Filip Drozdowicz, Paulina Pączyńska, Matvii Larionov, Tymon Miler, Tymon Niedźwiecki, Filip Krakowiak, Laura Podlaska, Antoni Jagieło, Mateusz Ciołkowski, Emilia Wójcik, Irmina Sącińska, Grzegorz Wasilewski, Franciszek Niezgoda, Kaspian Korkosz.