I ty możesz zostać Słodkim Mikołajem

03.01.2024r.
Na początku grudnia wolontariusze WOŚP działający w naszej szkole zainicjowali akcję zbierania słodyczy dla podopiecznych
Domu Małego Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim pod hasłem “I Ty możesz zostać Słodkim Mikołajem”.
Przez cały tydzień uczniowie zbierali przyniesione przez Was smakołyki, aż nasza góra słodyczy zrobiła się ogromna.
Kochani jesteście wspaniali! To niewiarygodne, ilu bohaterów przez duże „B” jest wśród Was.
Chcielibyśmy Wam podziękować za tak duże zaangażowanie.
To dzięki Waszym dobrym serduszkom udało się przygotować ogromną świąteczną niespodziankę dla maluchów.
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej akcji polegającej na przygotowaniu słodkich upominków
dla podopiecznych z Domu Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim. Udowodniliście, że świat jest pełen dobrych ludzi.
Dzięki Waszej dobroci i ofiarności na buziach małych dzieci zagościła radość, którą trudno opisać.
Kochani, mamy nadzieję, że i w 2024 roku będziemy mogli liczyć na Wasze wsparcie, kiedy znów nadejdzie świąteczny czas.

opiekun wolontariuszy
Magdalena Dworak