Wyniki szkolnego konkursu z języka angielskiego

„Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa”
Konkurs adresowany był do uczniów klas czwartych naszej szkoły.
Celem było propagowanie tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia, rozwijanie zdolności twórczych i wrażliwości estetycznej i stworzenie uczestnikom możliwości prezentacji własnych dokonań twórczych. Rywalizacja przebiegała w przyjaznej atmosferze.
Warunkiem przystąpienia do konkursu było wykonanie pracy plastycznej przy użyciu jednej lub kilku spośród następujących technik:
kredki, pastele, flamastry, farby plakatowe, farby akwarelowe, wydzieranka, wyklejanka, kolaż
Do wyklejanki, wydzieranki oraz kolażu można było użyć dowolnych materiałów.
Praca powinna zawierać tekst w języku angielskim związany tematycznie z motywem przewodnim konkursu i mieć format A5 lub A4.
Laureatów wyłoniło trzyosobowe jury pod przewodnictwem koordynatorek konkursu - p. Dominiki Lesiakowskiej i p. Małgorzaty Leśniak.
Jury wzięło pod uwagę zgodność z tematem, poprawność językową, stopień trudności techniki wykonania,
estetykę wykonania, oryginalność, pomysłowość oraz wkład pracy.
Wyłoniono trzech zwycięzców, natomiast dwóch uczniów otrzymało wyróżnienie.
Laureaci otrzymali dyplomy, nagrody książkowe oraz słodkie upominki ufundowane przez koordynatorki konkursu.

Miejsce I: Wojciech Cecotka kl. IVb
Miejsce II: Pola Rybak kl. IVc
Miejsce III: Mikołaj Skrobek kl. IVb
Wyróżnienia: Stefan Dryzek kl. IVa, Bruno Ciżewski k. IVa

Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach!