2 Miejsce - Tadeusz Grzywacz
W ramach projektu Łódzkie gra w szachy 29 maja Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim
zorganizowało Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka dla uczniów i uczennic klas 4-8.
Turniej odbywał się w dwóch kategoriach: chłopcy i dziewczynki indywidualnie.
Zmagało się około 50 chłopców szkół podstawowych w Piotrkowa Trybunalskiego, Szydłowa, Gorzkowic, Opoczna i Łękińska.
Naszą szkołę reprezentowali: Tadeusz Grzywacz z klasy 7C i Stanisław Grzywacz z klasy 5C.
Po trudnych siedmiu rundach, ostatecznie zadecydowały małe punkty, które uplasowały Tadeusza Grzywacza na drugim miejscu.
Serdecznie gratulujemy.
zorganizowało Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka dla uczniów i uczennic klas 4-8.
Turniej odbywał się w dwóch kategoriach: chłopcy i dziewczynki indywidualnie.
Zmagało się około 50 chłopców szkół podstawowych w Piotrkowa Trybunalskiego, Szydłowa, Gorzkowic, Opoczna i Łękińska.
Naszą szkołę reprezentowali: Tadeusz Grzywacz z klasy 7C i Stanisław Grzywacz z klasy 5C.
Po trudnych siedmiu rundach, ostatecznie zadecydowały małe punkty, które uplasowały Tadeusza Grzywacza na drugim miejscu.
Serdecznie gratulujemy.
