Łódzkie gra w szachy

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 7 =
1 Miejsce - Pola Jakóbik
W ramach projektu Łódzkie gra w szachy 2 czerwca Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim
zorganizowało Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka dla uczniów i uczennic klas 1-3.
Turniej odbywał się w dwóch kategoriach: chłopcy i dziewczynki indywidualnie.
Zmagało się około 30 chłopców i 20 dziewczynek szkół podstawowych w Piotrkowa Trybunalskiego, Szydłowa, Gorzkowic, Opoczna i Łękińska.

Naszą szkołę reprezentowali: Pola Jakóbik 3a, Emilia Wójcik 3c, Oliwier Pluta 3c, Nikita Vorobiow 3c, Stanisław Stachowiak 1b.
Dla większości był to pierwszy turniej szachowy - Po siedmiu rundach, ostatecznie każdy miał przynajmniej trzy rundy wygrane.

Jednak bezapelacyjnie Pola Jakóbik wygrała wszystkie rundy i zgarnęła pierwsze miejsce.

Serdecznie gratulujemy.
powrót