W dniach od 11 do 30 października 2015 roku w kościele pw. św. Jakuba można było ogladać wystawę.
25 listopada 2015 roku odbył się turniej Mini Piłki Koszykowej chłopców klas V w ramach ligi OSiR.
W dniu 24 listopada dziewczęta klas piątych rozegrały pierwszy mecz w ramach rozgrywek ligi OSiR.
W dniu 18 listopada odbył się turniej w mini piłce koszykowej dziewcząt klas V
W dniu 18 listopada odbył się turniej w mini piłce koszykowej z udziałem pięciu reprezentacji.
W tym roku 23-trzech uczniów klas szóstych naszej szkoły po raz kolejny przystąpiło do Ogólnopolskiego Konkursu Geograficznego Geo - Planeta.
Akademia z okazji 97ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI odbyła się w naszej szkole 12 listopada 2015 roku.
13-11-2015

Akademia Policyjna

16. 10. 2015r. odbyły się X powiatowe eliminacje „Konkursu sprawności fizycznej  oraz wiedzy
o bezpieczeństwie” w ramach programu „Policyjna Akademia Bezpieczeństwa”, mającego na celu poprawę bezpieczeństwa  dzieci i młodzieży.
W dniu 4 listopada 2015 roku w hali OSiR odbyły się Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Mini Piłce Ręcznej chłopców.
W dniu 29 października na basenie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Belzackiej odbyły się Mistrzostwa Piotrkowa w Pływaniu Sztafetowym dziewcząt i chłopców.