02-01-2016

JASEŁKA SZKOLNE

Jasełka zatytułowane "Mały pastuszek i wielki rozbójnik" przeniosły nas we wtorek 22 grudnia 2015 roku najpierw do pewnego lasu, a później do Betlejem.
11-12-2015

SZACHY IMS

11 grudnia w Gimnazjum nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim odbył się Pólfinał Szachy Gimnazjada IMS Szkoły Podstawowe.
"Tak dzieci pracowały w świetlicy w listopadowe dni. Wieloetapowa praca, farby, rysunek, pastela olejna, wycinanki...dużo śmiechu, radości...i sprzątania :) Ale efekty po przekroczeniu progu świetlicy cieszą oko :)
30 listopada 2015 roku w Gimnazjum nr 2 odbyły się Mistrzostwa Miasta w Szachach.
01-12-2015

TURNIEJ SZACHOWY

27 listopada 2015 roku w Centrum Rekreacyjno-Rehabilitacyjnym OSiR ul. Belzacka odbył się Turniej Szachowy w ramach kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł" o Puchar dyr. OSiR Leszka Heinzla.
W minioną sobotę, 28 listopada br. odbył się PIESZY RAJD EKOLOGICZNY: POZNAJ TAJEMNICE WOLBORSKIEGO LASU
W sobotę 28 listopada odbył się Pieszy Rajd Ekologiczny.
 W czwartek 5 listopada 2015 roku w naszej szkole odbył się religijny konkurs recytatorski "Nawróćcie się i wierzcie w Ewangelię"
W niedzielę 25 października 2015 roku uczniowie klasy 3a zabrali widzów w świat przedstawienia pt. "Niewidomy Bartymeusz", a następnie swoje zdolności zaprezentowali uczniowie klasy 6a wystawiając "Nie poddam się"
Od 11 do 24 października 2015 roku oczy wiernych w kościele pw. św. Jakuba cieszyła wystawa "Jan Paweł II - Patron rodziny".