Szatnia i szafki dla „Szesnastki”

Głosuj na Projekt nr 16 do 23.09.2024 r. (poniedziałek)
Głosuj na Projekt Nr 16 – Szatnia i szafki dla „Szesnastki” w Budżecie Obywatelskim Piotrkowa Trybunalskiego! 🌟

Każdy z Was ma szansę wpłynąć na przyszłość szkoły i zadbać o kręgosłupy uczniów 🏫💪
Dość dźwigania ciężarów! Pora na nowoczesną szatnię z prawdziwego zdarzenia:)
Przekaż swój głos na Projekt nr 16! Namów rodzinę i przyjaciół!

GŁOSUJ NA: WWW.PIOTRKOWIANIEDECYDUJA.PL

Głosowanie na Projekt nr 16 trwa od 9 do 23.09.2024. Głosować może każdy zameldowany w Piotrkowie Trybunalskim: noworodek, babcia, dziadek, mama, tata, rodzeństwo, znajomi, znajomi znajomych… Im więcej głosów, tym większe szanse na powodzenie projektu.
Ogłaszamy pełną mobilizację!💪

Co chcemy osiągnąć?
Cel to remont szatni i zakup nowoczesnych szafek dla każdego ucznia. Obecna szatnia nie jest miejscem przyjaznym dla uczniów: jest ciemno, ciasno, brak dobrej wentylacji… Jej modernizacja zmieniłaby wszystko: dzieci zyskałyby w końcu przestrzeń, mogłyby się spokojnie przebierać, nie wpadając na innych oraz dodatkowo przechowywać rzeczy w zamontowanych tam szafkach.

Dlaczego to takie ważne?
Czwartoklasista nosi codziennie nawet 9 kg w plecaku! Nasz projekt ma na celu ochronę kręgosłupów dzieci poprzez zapewnienie im dostępu do szafek, w których będą mogły zostawiać ubrania, obuwie i książki. Dzięki temu zmniejszymy obciążenie, a jednocześnie nauczymy ich odpowiedzialności za swoje rzeczy.
Jak zagłosować?
  1. Wejdź na stronę: www.piotrkowianiedecyduja.pl
  2. Wybierz Projekt nr 16 – Oświatowy: Szafki szkolne dla każdego ucznia w Szkole Podstawowej nr 16. Podaj imię, nazwisko, nazwisko rodowe matki
  3. Oddaj głos!