Skład Rady Rodziców w roku szkolnym 2023/2024

Sekretarz: Danuta Ruszkiewicz
Członek: Kamila Toma

Drodzy Rodzice,
jako Rada Rodziców staramy się wspierać naszą szkołę w jej zadaniach edukacyjno-wychowawczych. Chcemy wspomagać rozwój naszych dzieci dzięki poprawie warunków nauki, rozbudzać ich pasje i zainteresowania oraz uatrakcyjniać im czas spędzany w szkole.

Dziękujemy Państwu za dotychczasowe wsparcie finansowe, dzięki któremu możemy działać. Jednocześnie gorąco prosimy wszystkich Rodziców o wpłacanie składek na fundusz Rady Rodziców w kwocie 50zł. Jeżeli ta suma przekracza Państwa możliwości zachęcamy do wsparcia w mniejszej kwocie. A jeżeli możecie Państwo pozwolić sobie na większą wpłatę – zapraszamy i serdecznie dziękujemy!
Każda wpłacona złotówka trafia z powrotem do naszych dzieci pod różnymi postaciami!

W ubiegłym roku szkolnym z kwoty będącej do dyspozycji Rady Rodziców mogliśmy wesprzeć m.in. następujące inicjatywy:

• dyplomy, zaproszenia, słodycze z okazji ślubowania pierwszych klas
  • nagrody w konkursach organizowanych na terenie szkoły (min. nagrody w konkursach świetlicowych („Kartka z kalendarza”, konkursy recytatorskie, nagrody na Dzień Sportu)
  • dofinansowanie wyjazdu szkolnej reprezentacji na ogólnopolski finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców
  • doposażenie apteczki szkolnej
  • zakup gier dydaktycznych, sprzętu sportowego, środków plastycznych, zestawów kreatywnych do świetlicy szkolnej
  • nagrody, statuetki, medale, udział w zawodach
  • materiały plastyczne na zajęcia z okazji Dnia Otwartego
  • słodycze z okazji Dnia Dziecka („Uśmiechnięta 16”)
  • kwiaty z okazji świąt państwowych (Dnia Nauczyciela, Dnia Niepodległości, Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, 3-go Maja)
  • nagrody książkowe na zakończenie roku szkolnego
  • dyplomy na zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas I - II
  • pamiątkowe fotoksiążki dla 8-klasistów z szkolnego zespołu wokalnego „Luzik”

Bardzo chcielibyśmy pomóc dofinansować wszystkie wartościowe, wymagające wsparcia wydarzenia. Nasz budżet zależy od Państwa wpłat.

Numer rachunku bankowego Rady Rodziców w Santander Bank Polska:

W tytule przelewu wystarczy podać imię i nazwisko ucznia oraz klasę.

Oprócz wpłat internetowych prosimy również Wychowawców i Skarbników klas o przyjmowanie składki od Rodziców.

Wspólnymi siłami możemy zdziałać jeszcze więcej!