Prezydium Rady Rodziców

Skarbnik- Alicja Zys
Sekretarz- Anna Kuza
Członek- Kamila Toma

Rada Rodziców po raz kolejny zwraca się do Państwa z prośbą o DOBROWOLNE wpłaty na rzecz Rady Rodziców naszej szkoły
w sugerowanej kwocie 50zł.

Jeżeli jednak suma ta przekracza Państwa możliwości prosimy o wsparcie w każdej dowolnej kwocie. Nawet najdrobniejsza suma jest bardzo potrzebna. Pieniądze te pośrednio lub bezpośrednio wracają do naszych pociech, a to ich dobro jest dla nas najważniejsze.

Każda wpłacona złotówka trafia do naszych dzieci pod różnymi postaciami. W ubiegłym roku szkolnym z kwoty będącej w dyspozycji Rady Rodziców mogliśmy wesprzeć m.in. następujące inicjatywy: nagrody, wyposażenie apteczki szkolnej, zakup gier do świetlicy szkolnej, udział w zawodach, dofinansowanie do wyposażenia sali nr 4, sfinansowanie zakupu rolet do sali komputerowej, wymiana oświetlenia w świetlicy szkolnej, nagrody
w konkursach organizowanych na terenie szkoły, dofinansowanie do wyjazdu, zakwaterowania i wyżywienia dla dwóch grup na Finał Mistrzostw Polski szkół podstawowych w Piłce Ręcznej.

Bardzo chcielibyśmy pomóc dofinansować wszystkie wartościowe, wymagające wsparcia inicjatywy. Nasz budżet jednak zależy od Państwa dobrowolnych wpłat. W związku z powyższym zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich rodziców o wsparcie finansowe.

Numer rachunku bankowego Rady Rodziców w Santander Bank Polska:

W tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko ucznia oraz klasę

Rada Rodziców zaprasza również Wychowawców i trójki klasowe do współpracy, ponieważ wspólnymi siłami możemy zdziałać jeszcze więcej,
dlatego prosimy Wychowawców i Skarbników o ewentualne przyjmowanie wpłat od Rodziców.

Wsparcie szkoły ze strony rodziców jest nieocenione i znacząco może poprawić działanie szkoły, warunki nauki naszych dzieci oraz wspomagać
ich rozwój i zainteresowania.

Wpłata każdej składki przyczynia się do realizacji kolejnych pomysłów i inicjatyw.

Szanując Państwa pieniądze, zawsze staramy się aby poczynione przez nas wydatki przyczyniały się do rozwoju jak największej liczby dzieci, czy też umilały im długie godziny spędzane w szkole. Dążymy do tego, aby nasze dzieci były zachęcane i motywowane do działań oraz odpowiednio nagradzane.

Z wyrazami szacunku Rada Rodziców