Laboratoria Przyszłości - Grudzień 2022r.

Aparat cyfrowy SONY ZV-1
#LaboratoriaPrzyszłości to ponad miliard złotych na nowoczesny sprzęt do szkół podstawowych!
Dowiedz się więcej na www.gov.pl/laboratoria o największej inwestycji w nowoczesną edukację w historii Polski.

Aparat Sony ZV-1 jest zaprojektowany z myślą o łatwym i szybkim przygotowywaniu materiału na wideoblog. Ma ergonomiczny uchwyt stabilizujący urządzenie w czasie selfie oraz jasną lampkę nagrywania, dzięki której już nigdy nie zapomnisz włączyć nagrywania.
Udoskonalona technologia przetwarzania kolorów firmy Sony pozwala uzyskać żywe, naturalne obrazy i jest szczególnie efektywna przy reprodukcji odcieni karnacji. Działa przy fotografowaniu i filmowaniu. W celu usunięcia zmarszczek można ją połączyć z efektem „Gładka skóra”.
Mimo kieszonkowych rozmiarów aparat Sony ZV-1 jest wyposażony w duży przetwornik CMOS Exmor RSTM typu 1,0", zapewniający wysoką jakość obrazu nawet przy skąpym i trudnym oświetleniu. Matryca ta pozwala uzyskać profesjonalnie wyglądający efekt bokeh. Dzięki szybkiemu odczytowi danych możesz też utrwalać wspaniałe obrazy 4K i nagrywać filmy w bardzo zwolnionym tempie.

Nasi uczniowie w grudniu zapoznali się z budową i podstawowymi funkcjami aparatu cyfrowego SONY.
Aparat zostanie wykorzystany podczas lekcji z zakresu przetwarzania obrazu oraz obórbki cyfrowej zdjęć.
Aparat cyfrowy SONY ZV-1 został zakupiony dzięki udziałowi Szkoły Podstawowej nr 16 w programie Laboratoria Przyszłości.

#LaboratoriaPrzyszłosci