Laboratoria Przyszłości - Styczeń 2023r.

Okulary VR
#LaboratoriaPrzyszłości to ponad miliard złotych na nowoczesny sprzęt do szkół podstawowych!
Dowiedz się więcej na www.gov.pl/laboratoria o największej inwestycji w nowoczesną edukację w historii Polski.

Okulary VR PREMIUM są w pełni gotowe do pracy w klasie, nie wymagają żadnego dodatkowego urządzenia mobilnego, są bezprzewodowo zarządzane i kontrolowane przez dedykowany portal dla nauczycieli. Zintegrowany system ładowania zainstalowany w skrzyniach z aktywnymi wentylatorami umożliwia bezpieczne ładowanie nawet gdy skrzynie są zamknięte i zablokowane

Nasi uczniowie zapoznali się z budową i podstawowymi funkcjami okularów VR Actin.
Okulary mogą być wykorzystywane podczas lekcji z zakresu wszystkich przedmiotów.
Okulary VR został zakupione dzięki udziałowi Szkoły Podstawowej nr 16 w programie Laboratoria Przyszłości.