Sztafetowe Biegi Przełajowe

01.10.2020r.

1 października odbyły się Mistrzostwa Miasta w Sztafetowych Biegach Przełajowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Igrzysk Dzieci dziewcząt  i chłopców.

Naszą Szkołę reprezentowali :
IMS chłopców :

Seweryn Jadwiszczak, Piotr Gozdek, Igor Tokarski, Kacper Robakowski, Filip Sypiński, Jakub Pawlikowski , Stanisław Fogiel , Tymoteusz Ałaszewski, Franciszek Cejnóg, Aleksy Sipa.

Nasi reprezentanci zajęli w swoim biegu zajęli I miejsce i awansowali do Finału Województwa Łódzkiego.

IMS dziewcząt wystąpiły w składzie : Julia Ryba, Amelia Kokoszka,  Lena Gruszka, Inga Pawlik, Roksana Oryńska, Paulina Niedźwiecka, Klaudia Fogiel, Zuzanna Świech. Ostatecznie zakończyły bieg na IV miejscu.

ID chłopców :

Fałek Jan, Ziętek Damian, Marcinkowski Jakub, Bierus Filip, Cisowski Dawid, Omufner Bartosz, Pytka Antoni, Malinowski  Mateusz.

Młodsza grupa zajęła II miejsce.

Nasi uczniowie i uczennice rywalizowały m.in. z SP 2, SP 3, SP 12,

Opiekunami grup byli Mariusz Śpiewak i Anna Wasilewska.

GRATULUJEMY SUPER WYNIKÓW !!!