12-02-2018

"PTASIA STOŁÓWKA"

Konkurs „PTASIA STOŁÓWKA” został zorganizowany przez Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego.
 29 listopada 2017r. uczniowie klasy 5b w ramach zajęć technicznych uczestniczyli w niezwykłej lekcji przeprowadzonej na Zamku w Piotrkowie Trybunalskim.
V miejsce na Mistrzostwach Miasta wywalczyła reprezentacja dziewcząt klas VI.
Kolejny absolwent naszej szkoły Mateusz Bernatek godnie reprezentuje barwy naszej Ojczyzny.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
16 stycznia 2018 roku w Dobryszycach odbyły się Półfinały Mistrzostw Województwa Łódzkiego w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców.
Uczniowie klasy 3b odwiedzili jednostkę Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim.
13 stycznia odbył się 22. Rajd Pieszy "Puchowy Śniegu Tren".
11 stycznia do zawodów zgłosiło się 7 zespołów chłopców: SP 3, SP 5, SP 8, SP 11, SP 12, SP 13, SP 16 (SP 8 została dopuszczona do rozgrywek lecz nie liczona do klasyfikacji z braku zgłoszenia dzieci do Systemu Rejestracji Szkół).

09.01.2018 roku zgłosiło się 5 zespołów dziewcząt: SP 3, SP 5, SP 8, SP 12, SP 16 (SP 8 została dopuszczona do rozgrywek lecz nie liczona do klasyfikacji z braku zgłoszenia dzieci do Systemu Rejestracji Szkół).

W dniu 10 stycznia odbyły się zawody w piłkę ręczną dziewcząt klas siódmych i młodszych.
Zgłosiło się pięć drużyn : SP 5, SP 11,  SP 12 ,SP 16 I i SP 16 II .Turniej rozegrano systemem „ każdy
z każdym”.