13 października 2017 roku w naszej szkole nastąpiło ślubowanie klas pierwszych.
W dniu 12 października na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
Karolina Jureńczyk , absolwentka naszej szkoły w kadrze Polski juniorek młodszych
w piłce ręcznej dziewcząt
W środę 4 października uczniowie klasy IIc i IIIc wraz ze swoimi opiekunami – katechetami obejrzeli przedstawienie pt. „Opowieści o Samsonie – najsilniejszym człowieku na ziemi".

Z przyjemnością informujemy, że wśród zwycięzców konkursu plastycznego „Bohaterowie Księgi Sędziów” znalazło się aż sześciu uczniów z naszej szkoły!
Z okazji Święta Komisji Narodowej wszystkim Pracownikom Oświaty życzymy wszystkiego najlepszego,
duzo zdrowia oraz wszelkiej pomyslności w życiu prywatnym i zawodowym
 Dnia 09.10.2017r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyła się III Edycja Dnia Głośnego Czytania Biblii
03-10-2017

POŻEGNANIE LATA

30 września uczniowie klasy IV b wraz z wychowawczynią Moniką Wnuk i rodzicami pożegnali lato organizując rajd rowerowy.
Z okazji Dnia Chłopaka dziewczynki z klasy 3b zaprosiły swoich kolegów z klasy do kręgielni Avocado.
W dniu 29 września uczniowie klasy 1A z wychowawcą p. I. Pietras mieli okazję sprawdzić swoje sportowe umiejętności pod okiem piłkarek ręcznych MKS Piotrcovia.